^Към началото
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

СПИСЪК на учениците от 8 клас за учебна 2019/2020 година

СПИСЪК

на учениците от 8 клас за учебна 2019/2020 година

VIII А клас – Софтуерни и хардуерни науки

  1. Александър Желев Желязков
  2. Антонио Ивайлов Младенов
  3. Антонио Цветелинов Георгиев
  4. Венелин Красимиров Боянов
  5. Виктория Даниелова Дамянова
  6. Денис Алексеев Любенов
  7. Денислав Ивайлов Ангелов
  8. Десислава Любомирова Езекиева
  9. Евгени Евгениев Гамански
  10.  Екатерина Петкова Енчевска
  11. Елена Красимирова Кръстева
  12. Ивайло Ивайлов Спасов
  13. Иван Емилов Красимиров
  14. Илин Георгиев Илчев
  15. Катрин Юлиян Георгиева
  16. Кристина Тодорова Любенова
  17. Мартин Ивов Ангелов
  18. Милен Рангелов Милков
  19. Петър Ивайлов Тодоров
  20. Петър Миленов Велков
  21. Пламен Пламенов Банков
  22. Преслава Бисерова Петрова
  23. Радостин Спасов Костов
  24. Станимир Ивайлов Цветков
  25. Стефани Пламенова Антонова
  26. Теодор Цветанов Нинков

Класен ръководител: Росица Христова

 

VIII Б клас – Софтуерни и хардуерни науки

  1. Валентина Атанасиос Колева
  2. Ванеса Росен Петрова
  3. Велина Боянова Бойчева
  4. Габриела Калоянова Илиева
  5. Гергана Валентинова Иванова
  6. Деян Росенова Валентинов
  7. Златомир Кирилов Иванов
  8. Зорница Даниелова Василева
  9. Иван Пламенов  Райков
  10. Ивелина Тихомирова Ценкова
  11. Кристиян Александров Кирилов
  12. Крум Цветанов Крумов
  13. Марио Юлиянов Димитров
  14. Мария Ивайлова Станчева
  15. Мартин Руменов Асенов
  16. Мартин Петров Милчов
  17. Никола Ивайлов Николов
  18. Олег Мариянов Рангелов
  19. Павел Ивайлов Йосифов
  20. Петър Кирилов Петров
  21. Радостин Илиянов Цветанов
  22. Светослав Славианов Николов
  23. Станислав Руменов Райков
  24. Теодор Мирославов Тодоров
  25. Теодор Анатоли Петрков
  26. Цветин Цветанов Ангелов

Класен ръководител: Нели Йорданова

 

 

VIII В клас – Природни науки

  1. Албена Иванова Николова
  2. Александър Александров Цветанов
  3. Анелия Димитрова Вьжарова
  4. Анита Тодорова Райкова
  5. Ванеса Георгиева Георгиева
  6. Васил Стоянов Тодорински
  7. Велислав Никодимов Тодоров
  8. Владислав Красимиров Владимиров
  9. Даниела Даниелова Илиева
  10. Елица Георгиева Кънева
  11. Ирен Красимирова Игнатова
  12. Йоанна Христова Вутова
  13. Кристина Веселинова Стоянова
  14. Кристина Захариева Захариева
  15. Кристияна Ивова Милославова
  16. Михаила Галинова Евгениева
  17. Моника Методиева Методиева
  18. Никола Момчилов Никодимов
  19. Николета Ангелова Димитрова
  20. Огнян Деянов Кръстев
  21. Ралица Детелинова Григорова
  22. Ралица Тихомирова Каменова
  23. Силвия Георгиева Йорданова
  24. София Тошкова Тодорова
  25. Теодор Росенов Иванов
  26. Яна Калин Кирилова

Класен ръководител: Бисерка Луканова

 

Copyright © 2019. ПМПГ-Монтана Rights Reserved.


Facebook